home_internet_subheader3
650

تعداد دستگاه های تولیدی


320

تعداد دستگاه دست دوم


67

مشارکت در طرح های معدنی


605

خرید و فروش مواد معدنی
معرفی شرکت آرکو صنعت

شرکت آرکو صنعت در زمینه تولید و تامین تجهیزات، قطعات و لوازم یدکی دستگاه های معدنی و راه سازی فعالیت می کند. این شرکت صنعتی با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و متخصص در بخش های طراحی و مهندسی، تولید و کنترل کیفیت در صدد پاسخگویی به نیازهای فراوان معادن کشور می باشد. از دیگر خدمات آرکو صنعت می توان به خرید و فروش تجهیزات کارکرده معدنی و مشارکت در استخراج کانی های معدنی اشاره کرد.

شرکت آرکو صنعت با 10 سال سابقه درخشان در زمینه صادرات تجهیزات معدنی به کشورهای دیگر، سرآمد شرکت های صنعتی در ایران می باشد.

شرکت آرکو صنعت آماده مشاوره رایگان در زمینه خرید و فروش تجهیزات معدنی و راه سازی نو و کارکرده و استراخ کانی می باشد.


اهداف آرکو صنعت

شرکت آرکو صنعت به عنوان اولین سایت جامع و رسمی در زمینه تجهیزات معدنی، ماسه شویی و راهسازی؛ بستری را فراهم کرده که شما به راحتی بتوانید محصولات کارکرده در این زمینه را در کوتاه ترین زمان و با کمترین قیمت و بدون واسطه خریداری کنید. همچنین می توانید به صورت رایگان تجهیزات کارکرده خود را در این سایت به فروش برسانید، فقط کافی است با ما تماس حاصل فرمایید.

تجهیزات کارکرده


تیم متخصصین آرکو صنعت

گروه آرکو صنعت در زمینه ساخت و تولید از مهندسین باتجربه مکانیک و مواد بهره می برد. در زمینه بازاریابی و فروش نیز داری گروه قدرتمند در داخل و خارج کشور است. رویکرد جدید آرکو صنعت، استفاده از مهندسین نرم افزار در زمینه مدیریت سایت و تولید محتوا برای این شرکت است. شرکت آرکو صنعت با دارا بودن گروهی کامل، امید دارد حداکثر خدمت را به صنایع معدنی کشور انجام دهد و تا حد توان باری از دوش جامعه بردارد.

محصولات تولیدی آرکو صنعت

مشاهده محصولات کارکرده


خدمات مشاوره رایگان

شرکت آرکو صنعت با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه تاسیسات معادن و خطوط خردایش، آماده ارائه مشاوره در بکارگیری ، طراحی و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات معدنی متناسب با نوع معدن و عملیات مورد نظر شما می باشد. آرکو صنعت از مرحله مشاوره و انتخاب ماشین آلات و قطعات مورد نیاز تا مرحله پایانی نصب و راه اندازی تجهیزات با شما همراه خواهد بود و پس شروع فعالیت شما آماده تامین قطعات، پشتیبانی و ارائه مشاوره در جهت رفع مشکلات احتمالی شما می باشد. ما فعالیت و تولید مستمر شما را تضمین خواهیم کرد.

تماس با ما